link.png MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW← Powrót

MATERIAŁY EDUKACYJNE
  Każdego dnia, na stronie www.tvp.vod.pl  w godzinach 9.00-13.00 w sekcji „eSzkoła” uczniowie i nauczyciele będą mogli znaleźć wartościowe materiały dotyczące wybranego zagadnienia. Więcej na stronie: e-szkola Zachęcamy do oglądania!

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej pojawiła się informacja o wprowadzeniu kanału edukacyjnego sSzkoła. Telewizja Polska we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Ministerstwem Edukacji Narodowej uruchomiła pierwszy kanał edukacyjny on-line. Nowe pasmo jest odpowiedzią na potrzeby uczniów i nauczycieli podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach. Już od dziś, 19 marca o godz. 9.00 na stronie vod.tvp.pl pojawią się pierwsze materiały.

PADLETY Z PROPOZYCJAMI STRON EDUKACYJNYCH
  Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych, dostępnych w internecie narzędzi i materiałów edukacyjnych. Adresy przydatnych stron i portali internetowych.
  KLASY I- III

POBIERZ TUTAJ