link.png STOI NA STACJI LOKOMOTYWA...← Powrót

STOI NA STACJI LOKOMOTYWA....
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, który przypada  27 marca, uczniowie z klas IVA, IVB, VA zaprezentowali inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. "Lokomotywa" dla dzieci z klas I –III. Wszyscy wsiedliśmy do pociągu pełnego humoru i dobrej zabawy. Przewodnikiem w tej podróży był wyjątkowy konduktor. Występujący aktywnie uczestniczyli w inscenizacji. Dzieci wspaniale wcieliły się w aktorów. Zachwycały mimiką, gestem, właściwą dykcją. Jak w prawdziwym teatrze widownia podziwiała piękne stroje aktorów, ciekawe rekwizyty, specjalne efekty dźwiękowe oraz niezwykłą scenografię. Udział w przedstawieniu był bardzo dobrym, pełnym humoru sposobem zainteresowania dzieci literaturą i teatrem. Była oczywiście zabawa ruchowa w "Pociąg" w wykonaniu klasy IVB.
Serdecznie dziękujemy naszym małym aktorom, wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie rodzicom i nauczycielom.