link.png Bezpieczne Ferie 2016← Powrót

Ferie tuż, tuż!!! Poniżej znajdziesz wiele cennych rad i informacji jak bezpiecznie spędzać czas wolny zimą. Koniecznie się z nimi zapoznaj.   KLIKNIJ NA OBRAZKI!
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Katowicach, informuje o rozpoczynającej się akcji „Bezpieczne ferie 2016”, której celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży poprzez prowadzenie działalności informacyjno-edukacyjnej, zwłaszcza w zakresie bezpiecznych zachowań zdrowotnych.
Na czas trwania akcji, która zaplanowana jest do 29 lutego br. został uruchomiony całodobowy telefon interwencyjny- 32/200-77-077. Pod tym numerem można zgłaszać wszelkie nieprawidłowości w organizacji wypoczynku.
UWAGA KONKURS!!
Wojewoda Śląski wraz ze Śląskim Państwowym Wojewódzkim Inspektoratem Sanitarnym, Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicachi Śląskim Kuratorem Oświaty ogłaszają konkurs plastyczny pt. "Sznupek radzi, jak bezpiecznie zimą się bawić".  Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV- VI. Termin składania prac u wychowawców- 10.02.2016r.
Szczegółowe informacje oraz terminarz znajdzisz w regulaminie konkursu- TUTAJ.