|
|||||||
DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO NR 7
|
|||||||
mgr MAGDALENA HOFLER | |||||||
WICEDYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO NR 7 | |||||||
mgr ANNA GĄBARCZYK | |||||||
GRONO PEDAGOGICZNE
|
|||||||
PEDAGOG | |||||||
mgr Agnieszka Warchał mgr Mariola Długajczyk sala 31 |
|||||||
BIBLIOTEKA | |||||||
mgr Agata Furman biblioteka szkolna |
|||||||
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA | |||||||
mgr Lidia Maj
sala 63, wychowawca klasy I A mgr Barbara Sznajder sala 56, wychowawca klasy II A mgr Wiesława Rosa sala 61, wychowawca klasy III A |
|||||||
JĘZYK POLSKI | |||||||
mgr Ewa Kośmider
sala 32, wychowawca klasy IV A mgr Magdalena Mamoń |
|||||||
MATEMATYKA | |||||||
mgr Renata Tarnas mgr Agnieszka Merda |
|||||||
HISTORIA | |||||||
mgr Kamila Sołtysik mgr Ewa Kośmider sala 32, wychowawca klasy IV A |
|||||||
JĘZYK ANGIELSKI | |||||||
mgr Aleksandra Kościółko sala 28, wychowawca klasy VI B mgr Agnieszka Strak sala 67, wychowawca klasy V A |
|||||||
JĘZYK HISZPAŃSKI | |||||||
mgr Marlena Głuch |
|||||||
PRZYRODA | |||||||
mgr Ewa Czapla sala 73, wychowawca klasy VI A |
|||||||
GEOGRAFIA | |||||||
mgr Ewa Czapla sala 73, wychowawca klasy VI A |
|||||||
BIOLOGIA | |||||||
mgr Agnieszka Kłósek sala 68, wychowawca klasy VIII A |
|||||||
CHEMIA | |||||||
mgr Jolanta Rudzka |
|||||||
FIZYKA | |||||||
mgr Damian Zydorowicz |
|||||||
MUZYKA | |||||||
mgr Wojciech Sawicki |
|||||||
PLASTYKA | |||||||
mgr Ewa Czapla sala 73, wychowawca klasy VI A |
|||||||
TECHNIKA | |||||||
mgr Ewa Czapla sala 73, wychowawca klasy VI A |
|||||||
INFORMATYKA | |||||||
mgr Lidia Maj sala 63, wychowawca klasy I A mgr Agata Rak sala 66, wychowawca klasy VII A mgr Wiesława Rosa sala 61, wychowawca klasy III A mgr Barbara Sznajder sala 56, wychowawca klasy II A |
|||||||
WYCHOWANIE FIZYCZNE | |||||||
mgr Agnieszka Kłósek sala 68, wychowawca klasy VIII A mgr Agata Rak sala 33, wychowawca klasy VII A |
|||||||
RELIGIA | |||||||
mgr Alina Szwajnoch |
|||||||
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE | |||||||
mgr Mirella Richert |
|||||||
DORADZTWO ZAWODOWE | |||||||
mgr Karolina Janczulewicz |
|||||||
REWALIDACJA | |||||||
mgr Danuta Cieśla mgr Piotr Chmielowiec |
|||||||
LOGOPEDA | |||||||
mgr Agnieszka Pocenty |
|||||||
ŚWIETLICA | |||||||
mgr Agata Furman mgr Iwona Jakutek mgr Mirella Richert mgr Agnieszka Warchał |
|||||||
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI | |||||||
Sekretarz- Mariola Gniłka Stanisław Kapuścik Żaneta Brzytwa Agnieszka Krasoń Izabela Wałkuska Karystyna Czarnek Małgorzata Tabor Grażyna Kosakowska Katarzyna Szatkowska |
|||||||