link.png KONKURSY PLASTYCZNE II PÓŁROCZE 2020/2021← Powrót

KONKURSY PLASTYCZNE
Drodzy Uczniowie na początek drugiego półrocza proponujemy następujące konkursy plastyczne i fotograficzne. Pandemia wcale Wam w tym nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, macie więcej czasu na realizację własnych pasji i zainteresowań.
Wykonane prace wraz z odpowiednimi załącznikami (pobranymi z regulaminów) prosimy dostarczyć do szkoły. Informację potwierdzającą udział w danym konkursie, prosimy przesłać za pośrednictwem vulcana do nauczyciela plastyki - Pani Ewy Czapli.

PROSIMY O DOTRZYMANIE PONIŻSZYCH TERMINÓW:
1) Motyla Noga - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży - do 4 lutego 2021
2) II Ogólnopolskie Biennale Małej Formy Graficznej „Siła Natury - Żywioły” Katowice 2021 - do 5 lutego 2021
3) XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „INNE SPOJRZENIE” pt.”Życie bajką jest” - do 12 lutego 2021
4) Konkurs Fotograficzny - „W ułamku sekundy-Żywioły” - do 31 marca.

REGULAMINY KONKURSÓW DO POBRANIA
1. "MOTYLA NOGA"- POBIERZ TUTAJ!!!
2. "SIŁA NATURY- ŻYWIOŁY"- POBIERZ TUTAJ!!!
3. "INNE SPOJRZENIE- ŻYCIE BAJKĄ JEST"- POBIERZ TUTAJ!!!
4. "W UŁAMKU SEKUNDY- ŻYWIOŁY"- POBIERZ TUTAJ!!!